Gemlik merkezi olan firmamız Tüm Türkiye geneli hizmet vermekte olup 7/24 bir telefon kadar yanı başınızda bulunmaktadır.

Gemlik Baran Nakliye; alanında uzman, genç ve dinamik kadrosu ve evden eve nakliyat sektöründe kullandığı yeni nesil ekipmanlarla öncü bir firma olmuştur. Çalışmalarına başladığından bu güne, sizlere en mükemmel hizmeti sunmak için çalışan firmamız; memnuniyet odaklı hizmet anlayışı için çalışmaktadır. Genel kural olarak hiç bir eşya ambalajlama yapılmadan, ev ya da iş yerinizden çıkmaz. Daima gelişen teknolojiyi takip ederek en son çıkan ambalajlama ürünlerini kullanarak sigortalı evden eve taşıma hizmetini kullanarak olabilecek kazalar için eşyalarınızı değerinden sigorta yaptırır.

Gemlik Baran Nakliye; gerek referansları, gerekse zengin müşteri portföyü ve gerçekleştirmiş olduğu tüm taşımaların vermiş olduğu deneyim ve güçle hizmetlerine emin adımlarla devam etmektedir. Alanında uzman ekibimizin profesyonel yaklaşımları ve titiz ambalajlama sayesinde bürodan büroya, ofisten ofise, evden eve nakliye işlerinizi en güzel şekilde siz değerli müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Geçmiş yılların firmamıza vermiş olduğu; birikim, deneyim, nakliyat konusunda tecrübe kazanmış çalışanlarımız, geniş servis ağımız ve evden eve taşıma işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kasaları ve içleri ile sizlere zamanında ve mükemmel bir hizmet vermek için çalışmaktayız.

Hemen teklif alın!

Teklif almak için dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Kerem BARAN

Müşteri Temsilcisi

--------------------------

info@gemlikbarannakliye.com

+90 536 545 98 90

Fatih KARAUSTAOĞLU

Müşteri Temsilcisi

--------------------------

info@gemlikbarannakliye.com

+90 536 545 98 90

Yılmaz ÇEÇEN

Müşteri Temsilcisi

--------------------------

info@gemlikbarannakliye.com

+90 536 545 98 90